Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

З Пн по Пт: с 10 до 19 

063-395-44-77

 inpowerup@gmail.com

0
Мій кошик
  • Оплата
    при отриманні
  • Доставка протягом доби
  • Лише фірмові товари
  • Гарантія
    якості

PowerUP - Інтернет-магазин професійної комп'ютерної техніки в Києві

Наш інтернет магазин спеціалізується на виробництві та продажу робочих станцій та настільних комп'ютерів під своєю торговою маркою.

У виробництві використовуються тільки якісні комплектуючі, для нас насамперед важлива максимальна надійність, а власний імпорт і наш досвід у створенні подібних систем дозволяють робити ціну привабливою для Вас.

Найчастіше для підвищення ефективності роботи необхідна оптимізація відношення результату до витрачених зусиль.

І в останній час все частіше людина ставить питання про те, як працювати ефективно і якісно виконувати проекти з мінімальними витратами часу для отримання максимального прибутку.

А це саме те, що Power Up пропонує Вам! З нашою продукцією ви зможете зробити більше і в рази швидше і бути впевненими, що ваші старання будуть винагороджені!

Наша ціль максимальна продуктивність за мінімальний бюджет!

Купівля робочої станції – це завдання, що визначає результат Ваших проектів, тому найкращий вихід – довіритись професіоналам. А ми готові задовольнити найнесподіваніші запити для вирішення Ваших завдань.
Ми не дропшипери, ми не продаємо "повітря", не годуємо "завтраками" наших клієнтів, всі узгоджені замовлення готові протягом доби. Причому за вказаною ціною! - Не вірите ? Перевірте!

Вгору