Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Укр

Миші та клавіатури

Сортування:
спочатку дешевші спочатку дорожчі
Відображення:

Мишки та клавіатури - якісні та потрібні аксесуари для комп'ютерів і гаджетів

Комп'ютер є одним із найважливіших технічних пристроїв сучасного світу. Він активно використовується в роботі, навчанні, відпочинку та інших сферах життя. Однак для максимальної зручності більшість комп'ютерів оснащуються різними аксесуарами, зокрема особливу увагу варто приділити мишці та клавіатурі. За допомогою цих пристроїв робота за ПК ведеться набагато швидше і комфортніше. Ці допоміжні пристрої застосовуються і в ноутбуках, і в стаціонарних комп'ютерних системах, і навіть у поєднанні з деякими моделями планшетів. 

У каталогах нашого інтернет-магазину можна відшукати як окремі моделі, так і миші комп'ютерні в комплекті з клавіатурами. В асортименті є ігрові та стандартні вироби, дротові та бездротові моделі, 3D маніпулятори і так далі. Ми пропонуємо досить вигідні умови для клієнтів: широкий вибір, розумні ціни та оперативна доставка по всій країні. 

Комп'ютерна миша і клавіатура: купити відповідне пристосування на сайті powerup.ua

Мишки і клави - це пристрої, які входять до групи контролюючих елементів. Вони дають змогу здійснювати процеси обробки різних даних, які передаються на дисплеї комп'ютера або гаджета. Основним цільовим призначенням клавіатури вважається введення тексту. А миша комп'ютерна є курсором - предметом, який виділяє потрібні поля, переходить в обрану область, мишка вважається своєрідним помічником, що відкриває документи, створює папки і виконує інші маніпуляції - віртуальна рука людини. 

Щоб вибрати і купити клаву з комп'ютерною мишкою, які б ідеально підходили під ваші потреби, слід приділити чимало часу цьому процесу. Попри те, що багато покупців не надають необхідного значення цим інструментам, від типажу та якості пристроїв залежить комфорт користування комп'ютером. Адже якщо довгий час працювати з незручною консоллю, то вже буквально за кілька годин можна відчути всі "принади" невідповідного інструменту: втомлюються руки, болять пальці, звичайні маніпуляції займають більше часу, продуктивність роботи за комп'ютером падає. 

Отже, щоб вибрати і купити комп'ютерну мишку, необхідно звернути увагу на такі параметри:

 • Форма. Девайс має добре лежати в руці, тому форму варто підбирати або стандартну, або в індивідуальному порядку. Наприклад, існують моделі тільки для правшів або тільки для лівшів, а також окремо випускають дитячі девайси. Якщо ж говорити про 3Д-маніпулятори, то вони взагалі мають незвичайну круглу форму, і важливо, щоб рука повністю могла обхопити виріб.
 • Сенсор. У нас можна купити мишку з оптичним або лазерним сенсором. Лазерні девайси більш чутливі до пересування і не такі вибагливі до поверхні. 
 • Підключення. Можна замовити і купити мишу дротову і бездротову. Вважається, що дротове підключення надійніше, але вироби без дротів трохи зручніші у використанні. 
 • Кнопки. У каталогах нашого магазину є маніпулятори з технологією мультитач, стандартні клавіші і колеса прокрутки, моделі з керуванням через жести і тапи на корпусі, сенсорні "гризуни".   

Також зверніть увагу на швидкість реакції, наявність додаткових та ігрових кнопок, підсвічування тощо. 

Якщо ви вже зрозуміли, яку хочете комп'ютерну мишу купити, то настав час вибирати клавіатуру. Вибрати й купити клавіатуру варто з урахуванням таких характеристик:

Призначення. Можна купити клавіатуру для ПК, гаджета, ноутбука. За типом використання існують клави ігрового та офісного типу. 

 • Тип вимикача. У нас можна вибрати і купити клавіатуру механічного і гумового (мембранного) типу. Найпопулярнішими вважаються мембранні вироби, оскільки звук натискання тихіший, а чутливість - вища.
 • Підключення. Найпопулярнішою клавіатурою в Україні вважається та, яка під'єднується через USB, практично не залишилося моделей з портами PS/2. Бездротові варіанти також можуть приєднуватися через Bluetooth.
 • Наявність додаткових кнопок. У нас в магазині можна придбати девайси з додатковими клавішами: для запуску програм, зміни гучності, управління музикою та інших можливостей. 

Якщо ж потрібен комплект, то у нас мишка комп'ютерна продається в комплекті з клавіатурою. Варто зазначити, що комплекти часто зручніші, оскільки випускаються в одному дизайні та стилі. 

Клавіатура і мишка: купити девайси на вигідних умовах

У нашому інтернет-магазині можна підібрати і купити комп'ютерну мишу або клавіатуру високої якості. Ми пропонуємо найкращі девайси від перевірених виробників:

 • Logitech;
 • Vinga;
 • Dell;
 • 3dconnexion та ін.

Клави і комп'ютерні миші купити у нас можна за цілком доступною ціною. Замовити товар можна прямо на сайті або за телефоном. Купити мишку для комп'ютера і клавіатуру наші клієнти можуть з доставкою в Київ, Харків, Одесу та інші міста України. 

Вгору