ДОСТАВКА

Доставка всіх замовлень здійснюється транспортною компанією Нова пошта в максимально короткі терміни. Всі замовлення, оброблені до 12:00, відправляються того ж дня!

Ми не співпрацюємо з перевызниками, репутація яких викликає сумніви. Вартість відправлених товарів досить висока, і ми не ризикуємо.

Відправлення здійснюється тільки на функціонуючі відділення Нової пошти (з актуальним списком ознайомтеся, будь ласка, на сайті перевізника).

Доставка по Україні

  • До найближчого відділення Нової пошти у вашому місті (найшвидший варіант доставки, ваша покупка прибуває через 1-3 дні після відправлення). Вартість доставки оплачує покупець. На Новій пошті вартість доставки системного блоку - від 200 гривень.
  • адресна доставка до вашого будинку або офісу.

Доставка по Києву

  • До найближчого відділення Нова пошта (ваше замовлення доступне на пункті видачі з 10-12 години ранку наступного дня після відправки)
  • Адресна доставка до вашого будинку або офісу (кур'єр Нової пошти перед приїздом на зазначену адресу узгоджує всі моменти з доставки, доставка на наступний день після оформлення замовлення). Можлива доставка по Києву через служби таксі (за попереднім погодженням).

Важливо! Перед отриманням товару у відділенні Нової пошти або у кур'єра, необхідно оглянути посилку на предмет пошкоджень. Усі відправлення страхуються на повну вартість. У разі виникнення спірного моменту, Ви отримуєте аналогічний товар, а всі питання з перевізником вирішує відправник.

Самовивіз з офісу

При цьому варіанті є можливість повністю протестувати комп'ютер, уточнити всі цікаві для Вас моменти, перевірити працездатність у вашій програмі, встановити додаткові комплектуючі.

Доставка за межі України

Доставка в інші країни обговорюється в індивідуальному порядку. Відправлення здійснюється міжнародними транспортними кампаніями, всі супровідні документи та декларації надаються.

ОПЛАТА

Варіанти оплати:

  1. На карту банку (без комісії)
  2. На р/р (без комісії)
  3. При отриманні у відділенні Нова пошта (2% комісії за послуги переказу грошей)
  4. При отриманні кур'єром Нової пошти при адресній доставці (2% комісії за послуги переказу грошей)
  5. Через Pay Pal в USD, EURO
  6. В криптовалюті USDT