Power UP - інтернет-магазин професійної комп'ютерної техніки у Києві


Останнім часом людина все частіше задається питанням про те, як працювати ефективно і якісно реалізовувати проекти з мінімальними витратами часу для отримання максимального прибутку. Power Up знає відповідь на це питання: з нашою продукцією ви зможете зробити більше і в рази швидше - будьте впевнені: Ваші старання будуть винагороджені!

Наша мета - максимальна продуктивність за мінімальний бюджет!

Наш інтернет магазин спеціалізується на виробництві та продажу кастомних робочих станцій (Workstation) і настільних комп'ютерів під своєю торговою маркою. Ми використовуємо тільки якісні комплектуючі від перевірених вендорів як для внутрішнього ринку, так і для ринку США, що гарантує максимальну надійність. А власний імпорт у поєднанні з нашим досвідом у створенні подібних систем дають змогу сформувати привабливу вартість наших продуктів для наших покупців.

Купівля робочої станції - це завдання, що визначає результат Ваших проєктів, тому найкращий вихід - довіритися професіоналам. А ми готові задовольнити найнесподіваніші запити для вирішення Ваших завдань.

Ми:

  • Не дропшипери;
  • Не продаємо "повітря";
  • Не "годуємо сніданками" наших клієнтів;
  • Виконуємо замовлення протягом доби за вказаною ціною.

Не вірите? - Перевірте просто зараз!