Програма Lumion є найшвидшим ПЗ для 3D-рендерінгу. Розроблена вона для архітекторів, дизайнерів і дозволяє їм добиватися відмінних результатів самостійно, не залучаючи для цього сторонніх фахівців. Після освоєння Lumion створення гарних та професійних рендерів більше не буде проблемою.

Апаратне забезпечення комп'ютера

Спочатку може здатись, що придбання необхідного ПК для такої програми як Lumion є серйозною проблемою. Але це не так, якщо звернеться у правильне місце, і купити готовий варіант робочої станції Power Up або замовити кастомне складання не так вже й складно. Просто важливо підійти до цього питання з правильного боку та врахувати деякі нюанси. Що дозволить Вам заощадити суттєву суму )

Відеокарта

Найважливішим компонентом Люміон є потужна графічна карта. Ринок комп'ютерних деталей зараз дуже добре розвинений та наповнений. Якщо грамотно підійти до вибору, за доступну ціну можна отримати відеокарту з високою продуктивністю.

Пам'ять, процесор та інші характеристики теж важливі, але не настільки. Головне що процесор встигав обробляти отриману від відеокарти інформацію, а пам'яті вистачало для комфортної роботи самого додатка. Працюючи з графічними проектами, важливо бачити на екрані чітку красиву картинку і оптимальну частоту кадрів. Це потрібно для того, щоб візуалізація була максимально простою, якісне відео, зображення, а також панорамну картинку виходило б зробити дуже швидко.

Робоча станція

ПК для роботи в Lumion в обов'язковому порядку повинен мати графічний процесор, здатний працювати швидко. Саме він дозволяє ефективно виконувати поставлені завдання у 3d lumion. Мабуть є 2 оптимальні конфігурації для роботи з Lumion:


Процесор Xeon E5 2640v3 – 2680v3

32 GB DDR4

RTX 3060-3070 або 3080-3090 (наразі ці карти знову стали доступними не за всі гроші світу)

І другий варіант на десктопних процесорах сімейства Core

Процесор Core i7 10700K – Core i5 12600K

32  GB DDR4

RTX 3060-3070 або 3080-3090

Всі інші параметри залежать більше від бюджету і на кінцеву продуктивність впливають мало.

І важливий факт, Lumion вміє працювати з 2-ма відеокартами - а, отже в майбутньому можна буде доукомплектувати робочу станцію 2-ю картою і значно збільшити швидкість роботи.

Варто розуміти, що створити якісний рендер точно вийде і за більш низьких характеристик комп'ютера. Вище було перераховано оптимальні вимоги для максимально ефективної роботи програми.

Якщо ви правильно підібрали новий ПК або оптимально налаштували свій комп'ютер, то працюватиме з Lumion буде одне задоволення. Програма покликана забезпечити якісний, швидкий, безтурботний рендеринг та за мінімальних зусиль отримати винятковий результат. Навіть новачок зможе відчути простір, вдихнути життя у свій проект. Люміон допоможе показати справжню красу, створеного вами дизайну, і замовники точно переймуться кожною ідеєю проекту.