Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Укр

Поліпшити відеокарту

Сортування:
спочатку дешевші спочатку дорожчі
Відображення:

Покращити відеокарту з PowerUp

Відеокарта для комп'ютера - одна з основних комплектуючих практично будь-якого ПК. Саме від технічних характеристик і функціональності цієї деталі залежать якість зображення і швидкість завантаження відео. Особливо суворі вимоги до комплектуючої пред'являються з боку дизайнерів, програмістів і розробників комп'ютерних ігор. Однак вартість такої деталі досить висока, а сучасні виробники регулярно випускають все більш технологічні та функціональні моделі.

Коли може знадобитися обмін відеокарти?

Обмін старої відеокарти на нову може знадобитися користувачеві при бажанні модернізувати наявний технічний пристрій. Особливо актуальною подібна пропозиція є для геймерів, які хочуть удосконалити ігровий ПК. Також подібні комплектуючі мають вкрай важливе значення для вирішення таких завдань:

 • удосконалення професійної станції для майнінгу криптовалют, що вкрай важливо власникам невеликих ферм;
 • модернізація ігрового ПК, щоб отримати можливість сповна насолодитися ігровим процесом;
 • доопрацювання ПК дизайнера, якому належить працювати із зображеннями, що мають високу роздільну здатність.

Обмін відеокарт з доплатою дає змогу професійним користувачам ПК модернізувати пристрій, пристосувавши комп'ютерну техніку під власні потреби, за мінімальних фінансових витрат. Менеджери інтернет-магазину PowerUp мають великий досвід вирішення найскладніших технічних завдань, тому допоможуть підібрати комп'ютерні комплектуючі, що максимально відповідають вашим побажанням і вимогам.

Що потрібно знати, перш ніж оформити обмін відеокарт?

Перш ніж обміняти відеокарту з доплатою, варто визначитися з технічними характеристиками необхідної вам комплектуючої. Під час вибору нової комп'ютерної деталі варто звернути увагу на такі параметри:

 • тактова частота відеочіпу;
 • кількість обчислювальних блоків;
 • обсяг відеопам'яті;
 • філлрейт (швидкість заповнення);
 • кількість блоків обробки графічної геометрії;
 • блоки текстурування (TMU);
 • продуктивність GPU;
 • частота відеопам'яті;
 • ширина шины пам'яті;
 • тип пам'яті;
 • особливості системи охолодження.

Перераховані вище характеристики безпосередньо впливають на формування вартості відеокарти. Однак сучасні комплектуючі мають досить високу для більшості споживачів ціну, тому здійснювати регулярну заміну деталей на більш технологічні може виявитися досить накладно. Звернувшись до фахівців PowerUp, ви зможете вигідно обміняти відеокарту з доплатою.

Як обміняти стару відеокарту на нову з доплатою?

Якщо вам потрібна нова відеокарта для ПК, яка дозволила б модернізувати професійну комп'ютерну техніку до необхідних показників, то досвідчені менеджери інтернет-магазину PowerUp готові запропонувати вам найбільш вигідні рішення. Для зв'язку з консультантом достатньо зателефонувати нам за вказаним на сайті powerup.ua номером телефону. Також ви можете заповнити спеціальну форму для замовлення зворотного дзвінка, і ми передзвонимо вам найближчим часом.

Менеджери нашого інтернет-магазину завжди готові не тільки відповісти на питання, що вас цікавлять, а й запропонувати найбільш раціональні рішення поставленого перед вами завдання. При цьому ми розуміємо важливість модернізації комп'ютерної техніки з мінімальними втратами часу і грошей. У нашому інтернет-магазині ви можете замовити необхідні для вдосконалення ПК деталі з доставкою по Україні. Ми надаємо можливість оплатити товар при отриманні.

Вгору