Декілька років тому по всьому світу була популярна автоматизація. Нині настає час візуалізації. Робочі станції – це спеціальні потужні комп'ютери, функції яких входять різні програмні і технічні засоби, призначені на вирішення різноманітних завдань.

Що являє собою робоча станція?

Багато людей помилково вважають, що це комп'ютер із двома моніторами останньої моделі з разючими характеристиками. Однак, це не зовсім так. Графічні робочі станції насамперед є дуже потужної обчислювальної техніки, яка вирішує поставлені перед нею завдання в рази швидше. Ці апарати перевершують стандартний комп'ютер у комплектації і перед виходом у продаж проходять дуже серйозні тестування.

Якщо деяким користувачам вистачає потужності комп'ютера для роботи, то такі станції можуть тримати на собі цілі сервери. В основному така техніка необхідна фахівцям, робота яких безперервно пов'язана з потужністю їхнього пристрою. Це можуть бути веб-дизайнери, проектувальники, художники, програмісти високого рівня та подібні професії.

Що містить у собі графічна робоча станція

Усі робочі станції не можна підвести під знаменник. Характеристики та вид пристрою безпосередньо залежать від мети їхнього призначення. Фахівець, який планує працювати на пристрої, повинен сам розуміти, які складові необхідні. Ця техніка вважається дуже дорогою і використовується лише для роботи.

Основними компонентами графічної робочої станції є:

багатопроцесорна система;
дискова підсистема;
необхідний обсяг ОЗП;
правильна відеокарта.
Таке обладнання можна використовувати у багатьох сферах діяльності. Робочі станції зазвичай мають обмеження у продуктивності, оскільки для безперебійної роботи необхідні ресурсні витрати. Існує великий попит на техніку, що дозволяє підключати певну кількість додаткової апаратури до системи. Варто відзначити, що при покупці пристрою з максимально потужними характеристиками ваша станція на якийсь час може стати без кордонів.

Області застосування

Будь-які подібні пристрої складаються з компонентів, які тестуються окремо і потім проходять сертифікацію. Для досягнення необхідного робочого стану станції потрібна коректна спільна робота центрального та графічного процесорів. Причому це є обов'язковою умовою для всіх пристроїв, незалежно від мети їх призначення. Найпопулярніші галузі застосування графічних станцій:

кіноіндустрія;
проектування;
анімація;
літакобудування;
дизайн.
Тепер, коли ви дізналися, що таке графічна робоча станція, кожному бажаючому варто замислитись, для чого йому потрібна така техніка і які складові необхідно для неї придбати. У нашому магазині PowerUp ви можете ознайомитись з усім асортиментом товарів на сайті. Наші консультанти дадуть відповіді на всі питання і допоможуть у виборі необхідних компонентів. Купуйте лише якісну техніку.