Чим відрізняється комп'ютер від робочої станції для фотографів, редакторів та архітекторів та інших фахівців?

Світ комп'ютерних технологій постійно розвивається, іноді навіть дуже стрімко. Тому навіть найсучаснішу і найпотужнішу модель комп'ютера обганяє її більш функціональний і потужний аналог. Технологічний прогрес поспішає, не шкодуючи нічого на своєму шляху, так що доводиться створювати новий і складніший софт, а не тільки швидкісні апарати.

Враховуючи сучасні тенденції, нині немає таких сфер діяльності, де не потрібно застосування обчислювальної техніки. Особливо якщо йдеться про наукову сферу, мультимедіа, архітектуру. Тут потрібно застосування потужних пристроїв, завдяки яким можна втілювати різні рішення.

Workstation (робоча станція) – це пристрій для професіоналів, які займаються розрахунками, науково-інженерними дослідженнями, обробкою відео, звуку, зображень та виконують інші завдання вузької спеціалізації.

Як правило, функціональні можливості та потужність таких пристроїв не підходять для повсякденної роботи звичайного користувача, при цьому вони будуть кращим варіантом для роботи зі спеціалізованим програмним забезпеченням з високими вимогами.

 

 

Переваги робочої станції від комп'ютера

 

Багатоядерний процесор або кілька процесорів. Безліч ядер процесора надає більше можливостей для користувача. Але це не гарантує підвищення продуктивності системи, якщо встановити неактуальне програмне забезпечення.
Правильна GPU відеокарта. Використання high-end класу відеоадаптерів дозволяє процесору робити менше зусиль для виведення інформації на екран, а в деяких додатках відеокарта може взяти на себе частину розрахунків замість навантаження на центральний процесор. Важливо підібрати правильний тип відеокарт Quadro або RTX в залежності від поставленого завдання. Єдиний недолік цієї деталі – найвища вартість.
ECC RAM – пам'ять із усуненням коду помилок. Надає можливість підвищити рівень надійності системи. Вона працює на випередження, і виправляє помилки пам'яті, до того моменту, як вони будуть негативно впливати на роботу. Заощаджуючи, таким чином, час на простий і запобігаючи виникненню аварійних ситуацій.
SSD – твердотільні накопичувачі. Їхня особливість – висока швидкість обробки інформації, на порядок вища, порівняно з жорсткими дисками. Вони не мають у своїй конструкції елементів, що рухаються, тому мінімізується виникнення механічної поломки.
Redundant Array of Independent Disks (RAID). Використовує кілька жорстких дисків для обробки та зберігання даних. Є кілька видів таких систем. Залежно від виду, можна отримати один або кілька дисків, що обробляють дані, або скористатися дзеркальними дисками.

 

Робоча станція, ціна

Більшість людей вже усвідомили, що чим більше витратиш, тим більше отримаєш, але так не завжди буває. Все залежить від потреб та поставлених завдань. Тому, щоб дізнатися про ціну на необхідне вам обладнання, зв'язуйтесь з нашими кваліфікованими менеджерами-консультантами! Вони підкажуть вартість, оформлять замовлення та доставку у зручний день та час.