Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Укр

Рендер-станції GPU

Сортування:
спочатку дешевші спочатку дорожчі
Відображення:

GPU рендеринг

Все активно розвивається у різноманітних галузях людської діяльності. Деякі речі, які раніше було дуже важко уявити, наразі стали реальністю. До них можна віднести GPU-рендерінг, який є прорахунком на відеокартах. Спеціальна рендер-станція дає можливість зробити цей процес максимально продуктивним. Відеокарти можуть використовуватися не тільки для того, щоб майнути криптовалюти або грати. Існує безліч програм із візуалізації, які дають можливість організувати рендер на GPU ядрах.

Ігрова карта RTX 3070 8Gb може бути більш ефективною та швидкою, ніж пара Intel Xeon 2680v4, при порівнянні рендерингу в одному додатку. Ми порівнювали у програмі Blender. Обчислювальних процесорів у GPU більше, ніж ядер у будь-якому CPU, через що на відеокартах можна організувати різноманітні види робіт на більш високому швидкісному та якісному рівні. Серед таких речей можна відзначити:

  • Тривимірну візуалізацію.
  • Відеомонтаж.
  • Різноманітні математичні розрахунки та багато іншого.

Купити спеціальне обладнання під цією метою цілком реально, якщо звернутися до спеціалізованої компанії. В асортименті пропонується безліч моделей на сучасному ринку, які відрізняються різними характеристиками та можливостями для роботи.

Деякі програми з тривимірної візуалізації активно користуються GPU-рендерами, серед яких 3DsMax, Cinema 4D, VrayRT, Octane, Corona, Fstorm, Rhino та Maxwell render та багато інших. Завдяки такому підходу швидкість прорахунку може багаторазово зрости. Без сильної втрати якості вихідної картинки.

Деякі студії активно користуються власними доробками. Компанія Pixar дає можливість використовувати Pixar Renderman у особистих цілях абсолютно безкоштовно. Паралельно відбувається активний розвиток методів кодування відео, з'являються нові кодеки для цього, наприклад MAGIX AVC/AAC MP4. Ресурсами GPU давно навчилися користуватися також PinnacleStudio, Adobe After Effects, Adobe Premiere Pro та багато інших завдяки їхнім відмінним показникам продуктивності. Одними з піонерів прорахунків на GPU є також і CAD-програми, візуалізація на відеокартах Quadro вже давно використовується в Solid Works.

На цьому все тільки починається, тому що останні версії програмного забезпечення відкривають можливості використання апаратного прискорення в GPU. Відеокарти показали себе в цій сфері з найкращого боку, що робить їх дедалі популярнішими. Для кодування в 4K, 8K є безліч кодеків, які мають гідні характеристики. Це може бути кодек Daniel2 та багато інших.

Що можна вибрати для прискорення графічного процесора?

Для цих цілей можна використовувати ігрові відеокарти Nvidia RTX 3060Ti/3070/3080 та простіші RTX 2060. Краще утриматися від застосування серії RADEON RX, обладнання AMD VEGA, тому що немає гарантованої підтримки від виробників софту.

Найкращим варіантом прийнято вважати професійні відеокарти Nvidia QUADRO m4000/p4000/RTX 4000/RTX 5000/RTX 6000, які характеризуються ідеальними показниками сумісності із софтом, якісним та продуманим охолодженням. Через правильну СО є можливість використовувати в одній станції кілька відеокарт одночасно. Без шкоди для роботи системи загалом, цим похвалитися ігрові відеокарти не можуть.

Деякі мінуси

Рендеринг за допомогою відеокарт має безліч особливостей, серед яких головною вважається невеликий обсяг відеопам'яті, якщо порівнювати з ОЗУ. У хороших відеокартах змінюватись цей показник може в межах від 6 до 11 Гб, чого іноді не вистачає. Деякі прискорювачі не підсумовують відеопам'ять. Головною перевагою вважається висока швидкість рендерингу у такому разі. Але є й мінуси, якими може мати рендер ферма:

Необхідність навичок налаштування процесу GPU рендерингу

Використання (придбання) відповідних плагінів.
Обмежені показники пам'яті у відеокарт, а значить і розмір проекту повинен рекомендувати цьому параметру
Ймовірність виникнення деяких проблем із сумісністю
Ігрові відеокарти, а в основному не розраховані на безперервну роботу годинами при 100% навантаженні на них
Тому треба підходити до вибору та використання відеокарт для рендерингу дуже уважно, і важливо розуміти, що налаштування софту для GPU рендерингу вимагатиме від Вас трохи більше часу.

Рендер-станції GPU – якісна продукція

Раді Вас бачити в онлайн-магазині серверних пк та робочих станцій – Power UP. Тут Ви можете вибрати та придбати комп для геймера за вигідною ціною з оперативною доставкою до інших регіонів України. Якщо вас цікавить товар: офісний комп'ютер – ціна на даний товар Вам підійде. Також на сайті магазину Power UP можна вибрати: комп'ютер для дизайнера. Отже купити монітор hp рекомендуємо за найкращою вартістю зробивши всього пару кліків на сайті.
Де найнадійніше купити: Рендер-станції GPU?
Звертаємо також увагу, що на сайті найкращі ціни, а для постійних клієнтів діють вигідні пропозиції на ігровий комп'ютер.

пк для офисакомпьютеры геймерскиекомпьютер офискомпьютер для 3d графикисистемный блок для фотографамонитор для профессиональной работы с графикойсистемный блок для world of tanksкомп для кс гокомпьютеры для кс гокомпьютер для бизнесаофисный компигровой компкомпьютеры для офисамонитор для дизайна и графикиdell профессиональные мониторы

 
Вгору