Кількість
|
Вартість
|
||
|
Яким має бути ідеальний ігровий комп'ютер для геймінгу?
Для досягнення максимальної продуктивності під час гри необхідно підібрати ідеальний комп'ютер для геймінгу. Якщо робоча платформа не адаптована під геймплей, навіть найдорожча комплектація та покращені параметри не допоможуть вести комфортну гру онлайн.
Ігровий комп'ютер — це потужна та швидко діюча система, яка завжди користувалася споживчим попитом. Техніка здатна швидко виконувати команди, а гравець зможе насолоджуватися комфортним геймінгом при установці максимальних значень графічних налаштувань. Вартість комп'ютерів для ігор знаходиться у середньо-високому ціновому сегменті.
Комфортний геймплей із технікою високого класу
Щоб вибрати геймерський системник, монітор та інші аксесуари, необхідно орієнтуватися на доступний бюджет. У всіх цінових категоріях можна підібрати відмінний варіант для збирання. Усі сумісні компоненти та комплектація пройшли відповідні налаштування та тестування. Якщо ви не обмежені у засобах, рекомендуємо відштовхуватися від потреб вашого геймінгу.
Базова серія системних блоків підійде для періодичних входів в онлайн-ігри, роботи та процесу навчання. Машини оптимального рівня можуть забезпечити необхідний запас потужності та стабільні значення від 60 FPS. Техніка для кіберспорту сподобається захопленим геймерам та спортсменам. Шанувальники комфорту можуть вибрати пристрій із низьким рівнем шуму. Якщо вас цікавить не тільки процес гри, а й ігровий стримінг із сервісами, що транслюють ігри, варто взяти цифрову машину зі стримінгових моделей. Для професійних геймерів підійде системний блок ігор з ексклюзивними характеристиками.
Характеристики основних компонентів системного блоку, які підійдуть для ваших ігрових проектів:
- Відеокарти. Візуалізація об'єктів, якість текстур, робочих ефектів у полі огляду залежить від відеопам'яті. Хороша карта потребує встановлення потужного відеопроцесора. Висока здатність оновлення екрана в іграх (FPS) та швидка реакція на зміни. Відеокарта, створена на базі серії NVIDIA GeForce RTX, підтримує ігри нового покоління.
- Процесор. Центральний пристрій, який координує роботу модулів, а в іграх підтримує функціонування фізики та взаємодію з ігровими об'єктами.
- Оперативна пам'ять. Для ігор класу ААА достатньо обсягу 8 Гб, оптимальний запас пам'яті має становити 16 Гб.
- При високих навантаженнях має бути добре продумана система охолодження.
- SSD диск – для ємнісних програм.
- Блок живлення з хорошим ККД та потужністю.
- Материнська плата, за допомогою якої передається харчування на всі компоненти системи.
- Онлайн-магазин ігрових комп'ютерів представляє останні новинки техніки, щоб ви могли повністю поринути у світ VR проектів.
- Як купити ігрові настільні комп'ютери в Україні?
Основне правило, яким слід користуватися при покупці пристроїв, - це системні ігрові блоки з максимальним значенням найпотужнішого агрегату і додаванням до нього такої кількості ресурсів, яке може дозволити ваш гаманець.
Сучасні ігрові програми оптимізовані для великої аудиторії, тому працюють і на слабких версіях ПК. Розраховані на багато користувачів проєкти на прикладах відеокарти NVIDIA робляться з красивою графікою. Для популярних симуляторів з легендарних битв танків, Counter Strike, Blade and Soul краще вибирати картку на рівень вище, ніж вимагає WoT. Комфортний геймплей потребує показник частоти зміни кадрів щонайменше 60 FPS. Чим вище показники роботи карти, тим більше новинок зможе витримати пристрій у найближчі кілька років. Будь-який стаціонарний комп'ютер або геймерське складання повинні мати процесор останнього покоління від Intel. Такі параметри як кількість ядер та їх частота впливають на продуктивність. Наприклад, процесор Intel Core i3-9100F підійде для симулятора Warcraft 3 Remastered або TES V, ігровий процесор починається з лінійки Intel Core i5-9600KF, 6 ядер якого вистачить, щоб забезпечити основні завдання гейму. Серії Intel Core i7-10700 чи Intel Core i7-9700F встановлюються на геймерські комп'ютери професійного рівня. Процесор Intel Core i9-10900X підійде для екстремальних навантажень і стриму.
Щоб геймерський ПК справлявся з такими іграми, як Red Dead Redemption 2 або Half-Life, рекомендується використовувати до 12 Гб оперативної пам'яті, щоб видати оптимальну продуктивність. Якщо ви плануєте грати в майбутньому або займатися професійним геймінгом у майбутньому, потрібно запастися програмним забезпеченням на 16-32 ГБ, щоб вести прямі трансляції, спілкуватися Discord, використовувати YouTube в інших вікнах. Відмінний варіант для 3D-моделювання та професійних програм — це комп'ютер із процесором intel® Core™ i9 на платформі Windows 10 Home з підтримкою до 128 ГБ ОП.
Купити ігровий персональний комп'ютер з рідким охолодженням, RGB-підсвічуванням, потужним процесором, з бойовим розфарбуванням та стильним корпусом можна в інтернет-магазині PowerUP