Мабуть найпопулярніше питання наших клієнтів:

Наскільки швидко працює той чи інший комп'ютер, який ми продаємо?

Або як швидко він впоратися з моєю задачею?

Це спонукало нас до ідеї виміряти швидкість усіх робочих станцій.

Так буде простіше розуміти і нам, і вам, що і з якою швидкістю працює. Ми зробили зведену таблицю у вигляді зрозумілих графіків і порівняння з іншими процесорами. Взяли тест Corona Benchmark і прогнали всі наші робочі станції в ньому. Результати відображаються у блоці з характеристиками товарів. Процесори встановлені в робочій станції порівнюються з процесорами Core i7 7700, Core i7 9700K та Core i9 9900K як найпоширеніші процесори в домашніх ПК (ми, як і раніше, не рекомендуємо AMD для роботи)

Ось так це виглядає на станиці товару

Дані на графіку – це час проходження тесту за секунди. Чим менше тим краще.

Тестування відбудеться на реальних робочих станціях, перед відправкою клієнтам.

Ми в Power Up, розуміємо, що робота в реальному додатку і 1-2х хвилинний тест, не одне і теж. Ви працюватимете не в тесті, а в реальному додатку.

І вирішили створити свою тестову платформу, щоб оцінити продуктивність саме наших робочих станцій у реальному додатку. Цим додатком став Blender. Проаналізувавши дані, і порівнявши їх з іншими тестами в рендері на CPU, вони плюс мінус повторюють результати та тенденції. Тобто. Можна вважати дані з нашої таблиці застосовними для всіх програм з обробки в 3D, незалежно від того, в чому ви вважаєте Corona, V-Ray або ще щось.

 

 

Витрачено багато годин на збір даних, але ми це зробили.

Таблиця з результатами нижче.

Час на графіку вказано в секундах, відповідно, чим менше часу, тим краще.

 

Навіщо це потрібно ?

Тепер можна, завантажити файли, запустити програму на вашому ПК, і порівняти наскільки швидше (або може бути повільніше) виявиться наша робоча станція в порівнянні з вашим поточним комп'ютером. І на підставі цього зробити вибір тієї чи іншої станції.

Варто відзначити, що тестова сцена обрана невеликою за часом саме для зручності. Перші тестові дані ми збирали з величезної сцени в 16-й роздільній здатності (4000х4000) і рендер триває по 5-7 годин. Тим самим ми перевіряли стабільність системи, але потім вирішили, що ці дані будуть менш інформативними. Не всякий домашній комп'ютер, а тим більше ноутбук винесе таке навантаження, і буде складно порівняти дані.

Всі файли на встановлення блендера та тестова сцена павільйон Барселона, доступні за посиланням тут.