Прогрес невблаганно мчить уперед, і було б злочинно ігнорувати його досягнення. Це означає, що настав час робочих станцій із процесором Intel Xeon E5-2680 V3.
Що дасть їхнє використання?
Швидкість та економію! Кожному хочеться отримати максимальні можливості за мінімальних витрат. Але чи можливо за цих умов зібрати продуктивний та стабільний пристрій? Цілком, головне чітко уявити, для яких завдань вам потрібен такий ПК.
Що потрібно враховувати
Який комп'ютер потрібний для 3d-моделювання?
Спробуємо розібратися.
Рендеринг – створення графічного зображення за допомогою відповідного софту. Головний ресурс ПК, який використовується під час цього процесу, – ядра ЦПУ. Швидкість, з якою ви отримаєте результат, залежить від тактової частоти чіпа. Отже, головний елемент робочої станції для роботи з тривимірними графічними зображеннями – потужний та продуктивний процесор.
Друге важливе питання – платформа. Тут слід розуміти, що ідеальний варіант можна отримати лише при вкладенні значних коштів. Добре дешевим не буває. Збираючи систему для рендерингу, зупиніть свій вибір на двопроцесорній материнській платі. Два CPU Xeon різних конфігурацій здатні надати від 32 до 56 робочих ядер.
Практичний приклад
Покінчивши малоцікавою, але дуже необхідною теорією, ми можемо перейти до практики, а саме вивчити роботу конкретної станції PowerUp #183 Xeon E5-2680 v3/32 GB/SSD 240 GB/GeForce GTX 1650 4GB. Отже:
Процесори. Два Xeon E5-2680v3 (12 ядер та 24 потоки в кожному). Частота до 3,3 ГГц. Очевидно, що такі обчислювальні потужності недоступні жодному ПК з одним CPU.
Оперативна пам'ять. 32 гігабайти DDR4, восьмиканальний режим. Це вчетверо більше, ніж на десктопах з одним Ryzen чи Core. Не варто також забувати про те, що ОЗП під час рендерингу працює при максимальному навантаженні досить тривалого часу. Це означає, що у звичайному ПК неминучі помилки у оперативної пам'яті. Робоча станція позбавлена таких недоліків.
Материнська плата. Основа всього ПК. Очевидно, що від її якості залежить злагодженість роботи та швидкодія всієї станції. Саме тому ми використовуємо виключно брендовий та оригінальний товар, наприклад, плати від SUPERMICRO або ASUS. Китайські підробки або нонейм плати повністю виключені.
Вінчестер. Звісно ж, SSD. Упор у разі робиться не так на обсяг, але в швидкодія ОС. Якщо ж у вас виникають проблеми зі зберіганням матеріалу, завжди можна докупити для цього ще один накопичувач пам'яті.
Кулери. Процесори сильно нагріваються під час роботи. Тому потрібне потужне охолодження. Воно забезпечується за допомогою веж від DeepCool Gammaxx 400, або системи водяного охолодження.
Відеоплата. А ось це найнепотрібніша частина в комп'ютері для рендерингу, адже вона ніяк не бере участі в процесі. Отже, вибір тут повністю залишається за вами. Ми ж пропонуємо GTX 1650, або дотримуючись рекомендацій Autodesk – відеокарту Quadro M2000
Тепер ви знаєте про головні переваги робочої станції. Приймайте лише правильні рішення, нехай ваша робота буде легкою та цікавою.